Entries List |
COUNT | NAMES | COMMENTS |
1 | Hazel Crewdson (1078232) Bronze Local Master (Hervey Bay) Freda Hadwen (418005) Grand Master (Hervey Bay) |
|
2 | Selby Downing (1041576) Bronze Local Master (Rockhampton) Marie Downing (1041525) Bronze Local Master (Rockhampton) |
|
3 | Tom Ferris (997099) Regional Master (Rockhampton) Lee Chenoweth (777706) Regional Master (Rockhampton) |
|
4 | Max Holewa (86479) Silver Life Master (Mackay) Diane Holewa (86460) Silver Life Master (Mackay) |
|
5 | Eric Leivesley (86509) Bronze Life Master (Mackay) Janelle Conroy (624209) Silver Life Master (Mackay) |
|
6 | Anna Monks (729418) State Master (Maryborough) Fred Whitaker (35211) Silver Grand Master (Maryborough) |
|
7 | Ann McGhee (205) Gold Life Master (Maryborough) Glenys Tipler (832073) National Master (Maryborough) |
|
8 | Graeme Allan (960470) National Master (Maryborough) Mary Allan (960489) Bronze State Master (Maryborough) |
|
9 | Noel Bugeia (245771) Grand Master (Mackay) Val Holbrook (492884) Grand Master (Surfers) |
|
10 | Terrence Sheedy (698776) Grand Master (Mackay) Ian Cruickshank (277649) Bronze National Mast (Mackay) |
|
11 | Malcolm Allan (90778) Silver Grand Master (Rockhampton) Ken Cupples (599824) Gold Life Master (Rockhampton) |
|
12 | John Lanham (91332) Grand Master (Rockhampton) Donna Smith (485718) Bronze Life Master (Rockhampton) |
|
13 | Richard Zimmerman (151114) Bronze State Master (Yeppoon) Ruth Goerg (68646) Silver Life Master (Rockhampton) |
|
14 | Pam Brewer (543756) Silver Life Master (Rockhampton) Denise O'Regan (86541) Gold Life Master (Yeppoon) |
|
15 | Malcolm Saunders (96040) Gold Life Master (Yeppoon) Ian Price (50083) Silver Grand Master (Armidale) |
|
16 | Ellen Duggan (855103) Silver National Mast (Yeppoon) Rachel Price (817813) Bronze State Master (Rockhampton) |
|
17 | Lesley Halliday (472077) State Master (Yeppoon) Sue Rohrig (362719) National Master (Yeppoon) |
|
18 | Cindy MacIntosh (842303) Bronze State Master (Yeppoon) Anne Metcalfe (172596) State Master (Yeppoon) |
|
19 | Michelle Morrissey (976751) Bronze Local Master (Yeppoon) Stuart Thurston (976768) Bronze Local Master (Yeppoon) |
|
20 | Valda Corbett (1047371) Bronze Local Master (Yeppoon) Tania Rayfield (615641) Regional Master (Yeppoon) |
|
21 | Gary Goddard (513431) National Master (Rockhampton) Anthony Arnold (868779) State Master (Rockhampton) |
|
22 | Patsy Millar (456063) Life Master (Rockhampton) Dell Dawson (381055) Bronze National Mast (Rockhampton) |
|
23 | Paula Gibb (417580) Bronze State Master (Yeppoon) Brian Blackmore (702285) State Master (Yeppoon) |
|
24 | Mavis Anderson (640603) National Master (Rockhampton) Margaret Doak (570249) Bronze State Master (Rockhampton) |
|
25 | Alan Brown (443158) Grand Master (Mackay) Frances Brown (443141) Grand Master (Mackay) |
|
26 | Janet Hansen (18147) Silver Life Master (Mackay) Diane Morgan (527361) Life Master (Mackay) |
|
27 | Peter Gordon (607878) Gold Life Master (Bundaberg) Helen Manzau (996769) Silver Local Master (Bundaberg) |
|
28 | Lydia George (443557) Bronze Life Master (Bundaberg) Betty Theodore (81973) Silver Life Master (Bundaberg) |
|
29 | Penny Johnson (670545) National Master (Yeppoon) Pam Carmody (931314) State Master (Yeppoon) |
|
30 | Gay Rattenbury (70823) Silver National Mast (Rockhampton) Jocelyn Philp (324485) Life Master (Rockhampton) |
|
31 | Jill Meikle (233773) Bronze Local Master (Rockhampton) Hilary Gunthorpe (1076329) Local Master (Rockhampton) |
|
32 | Clive Dawson (302171) National Master (Rockhampton) Lorraine Rigby (791989) Bronze Local (Rockhampton) |
|
33 | Grace Robertson (923265) Silver Local (Rockhampton) Sheila Black (275395) Local Master (Rockhampton) |
|
34 | Richard Metcalfe (4758) Bronze Life Master (Yeppoon) Sylvia Dwarshuis (17132) Gold Life Master (Yeppoon) |
|
35 | Ron Lorraway (91359) Grand Master (Rockhampton) Jan Dooner (90964) Grand Master (Rockhampton) |
|
36 | Alan Bundesen (342211) Silver Life Master (Bundaberg) Lyn Bundesen (342191) Silver Life Master (Bundaberg) |
|
Back to Coming Events |